ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ
БЛОГИ
ОПИТУВАННЯ
НАШІ ДРУЗІ |
В Івано-Франківську відзначили кращих спортсменів, тренерів та ветеранів спортуГоловним управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації підведені підсумки щодо розвитку спорту вищих досягнень за 2011 рік із врахуванням спортивних внесків фізкультурно-спортивних товариств і відомств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та шкіл олімпійського резерву, спортсменів та тренерів - повідомляє БРІЗ.
Основою рейтингу, який визначався на підставі «Єдиної системи оцінки роботи фізкультурно-спортивних організацій України», були результати участі спортсменів, збірних команд області у чемпіонатах і Кубках України, Європи та світу.
Впродовж 2011 року 1850 спортсменів області взяли участь у 221 національному та міжнародному змаганнях і 79 навчально-тренувальних зборах зазначених рівнів.
На Всеукраїнських та міжнародних змаганнях спортсмени області завоювали 589 нагород, з яких 213 золотих, 172 срібних, 204 бронзових.
Спортсмени-інваліди здобули 51 нагороду, з яких 17 золотих, 19 срібних та 15 бронзових.
У 2011 році в області проведено 215 обласних спортивних заходів, з яких 88 навчально-тренувальних зборів. В зазначеній кількості заходів взяли участь 10631 особа.
242 спортсмени взяли участь у VІ літніх юнацьких спортивних іграх України. Із 16 видів спорту збірні команди області здобули 1754 очка, в тому числі 432 - в командних ігрових видах спорту. За результатами участі спортсменів у зазначених іграх Івано-Франківська область посіла 5 місце у комплексному заліку серед другої групи областей України та 3 місце з командних ігрових видів спорту.
Необхідно відмітити високий результат збірної команди юнаків з футболу, яка вперше на юнацьких іграх виборювала призові місця у фіналі та, в результаті, посіла третє місце, що є найбільшим досягненням області в командних ігрових видах спорту.
У V спортивних іграх України серед молоді 2011 року взяли участь 68 спортсменів. Із 7 видів спорту вони здобули 21 медаль, з яких 6 золотих, 7 срібних, 8 бронзових. Така результативність дозволила здобути 2516,5 очок і посісти Івано - Франківській області призове друге місце у комплексному заліку серед другої групи областей України.
У V зимових юнацьких спортивних іграх України 2011 року взяли участь 40 спортсменів області. Із 6 видів спорту вони здобули 13 медалей, з яких 4 золотих, 2 срібних, 7 бронзових. У зазначених іграх Івано-Франківська область посіла 6 місце у комплексному заліку серед областей України.
На рахунку Прикарпатських спортсменів три ліцензії на участь у літніх ХХХ Олімпійських іграх та п’ять - ХІV Паралімпійських іграх.
За підсумками роботи в 2011 році щодо розвитку спорту вищих досягнень нагородити відзнаками головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації:
Фізкультурно-спортивні товариства і відомств: · крайову організацію ФСТ «Україна» (Я.Гонтковський) за І місце; · обласне управління фізичної культури і спорту МОН (О.Оклієвич) за ІІ місце; · обласну організацію ФСТ «Спартак» (М.Стефанків) за ІІІ місце.
Спортивні дитячо-юнацькі школи ОР: · Івано-Франківську СДЮШОР з боксу та легкої атлетики ФСТ «Україна» (О.Романишин) за І місце; · Рогатинську СДЮШОР МОН (І.Даниляк) за ІІ місце; · Надвірнянську СДЮШОР «Нафтохімік Прикарпаття» ФСТ «Україна» (Р.Теребушко) за ІІІ місце.
Спортивні дитячо-юнацькі школи: Івано-Франківська ДЮСШ «Олімп» ФСТ «Колос» (М.Марич) за І місце; · Івано-Франківська ДЮСШ № 3 МОН (П.Попадинець) за ІІ місце; · Коломийська ОДЮСШ ФСТ «Спартак» (М.Чабан) за ІІІ місце.
Управління фізкультури (міста): · комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (В.Матешко) за І місце; · відділ у справах молоді та спорту Коломийської міської ради (В.Колесник) за ІІ місце; · управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту Калуської міської ради (М.Клим) за ІІІ місце.
Управління фізкультури (райони): · відділ сім’ї, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації (Т.Вінтоняк) за І місце; · відділ у справах молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації (В.Буджак) за ІІ місце; · відділ у справах сім’ї, молоді та спортуРогатинської райдержадміністрації (У.Мартинюк) за ІІІ місце.
Обласні федерації: Олімпійські види спорту: · федерація дзюдо (Т.Виноградник) за І місце; · федерація вільної боротьби (Е.Прощук) за ІІ місце; · федерація легкої атлетики (В.Матешко) за ІІІ місце.
Олімпійські ігрові види спорту: · федерація футболу (В.Анушкевичус) за І місце; · федерація регбі (Т.Сметанюк) за ІІ місце; · федерація баскетболу (Р.Гасимов) за ІІІ місце.
Зимові олімпійські види спорту: · федерація лижного спорту (М.Попович).
Неолімпійські види спорту · федерація спортивного та бойового самбо (В.Гринів) за І місце; · федерація пауерліфтингу (В.Тимків) за ІІ місце; · федерація шашок (К.Балтажи) за ІІІ місце.
За підготовку спортсменів з обмеженими фізичними можливостями для участі у ХІV літніх Паралімпійських іграх в Лондоні нагородити відзнаками головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації обласну дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів «Інваспорт» (М.Кривоніс).
Також визначено кращих спортсменів та тренерів області спортивного 2011 року:
Спортсмени з олімпійських видів спорту: · Роман Гонтюк, бронзовий призер Кубка світу, чемпіон Європи, переможець Кубка Європи з дзюдо (2850 очок, тренер Євген Боднарук); · Христина Стуй, бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи з легкої атлетики (2435 очок, тренер Дмитро Яремчук); · Надія Діденко, срібна призерка Кубка Європи з фрістайлу (1880 очок, тренер Олександр Пічугін); · Ірина Винник, чемпіонка Європи, срібна призерка чемпіонату світу серед юнаків з боксу (1325 очок, тренери Сергій Данилів, Василь Кондрат); · Олена Марків, чемпіонка Європи серед молоді з кульової стрільби, (1030 очок, тренер Ярослав Коваль); · Давид Харебава, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків з дзюдо (1008 очок, тренер Валерій Корсун); · Ілона Семків, срібна призерка чемпіонату світу серед юнаків, чемпіонка Європи серед юнаків з вільної боротьби (760 очок, тренер Максим Кравченко); · Василь Федоришин, бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби (750 очок, тренер Ігор Барна); · Ліда Гунько, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді, чемпіонка України з веслування на байдарках і каное (716 очок, тренер Сергій Батомункоєв); · Анастасія Ткачук, чемпіонка Європи серед молоді з легкої атлетики (650 очок, тренер Михайло Перегінець).
Спортсмени з неолімпійських видів спорту: · Катерина Соловей, чемпіонка світу, переможець Кубка світу з кікбоксингу (лайт-контакт, версія ВАКО, 430 очок, тренер Олег Соловей); · Надія Кретова, срібна призерка чемпіонату світу серед молоді, чемпіонка Європи серед молоді з боротьби самбо (375 очок, тренер Володимир Наконечний); · Наталія Когут, срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу (лайт-контакт, версія ВАКО, 375 очок, тренер Олег Соловей); · Марія Остап’юк, бронзова призерка чемпіонату світу, бронзова призерка чемпіонату Європи, чемпіонка світу серед молоді, срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді з боротьби самбо (370 очок, тренер Володимир Наконечний); · Олена Куницька, срібна призерка чемпіонату світу серед молоді, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді з боротьби самбо (295 очок, тренер Володимир Наконечний); · Дзвенислава Токарєва, переможець Кубка світу, бронзовий призер Кубка світу з кікбоксингу (лайт-контакт, семі-контакт, версія ВАКО, 205 очок, тренер Олег Соловей); · Інна Оробець, срібна призерка чемпіонату світу, бронзова призерка чемпіонату Європи з пауерліфтингу (204 очка, тренер Василь Оробець); · Андрій Махновський, срібний призер чемпіонату світу, чемпіон Європи з гирьового спорту (190 очок, тренер Ярослав Соколенко); · Микола Ковбасюк, чемпіон Європи серед молоді зі спортивного орієнтування (176 очок,тренер Омелян Куцук); · Ігор Максименко, переможець Кубка світу, бронзовий призер Кубка світу з кікбоксингу (лайт-контакт, семі - контакт, версія ВАКО, 150 очок, тренер Олег Соловей).
Спортсмени з паралімпійських видів спорту: · Андрій Голіней, переможець Всесвітніх Глобальних ігор з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку (15500 очок, тренер Євген Єрузель); · Василь Біленко, срібний призер Всесвітніх Глобальних ігор з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку (8575 очок, тренер Володимир Антонець); · Світлана Куделя, бронзовий призер Всесвітніх Глобальних ігор з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку, срібний призер чемпіонату світу (7650 очок, тренер Євген Єрузель); · Василь Волосянко, бронзовий призер Всесвітніх Глобальних ігор з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку (5750 очок, тренер Дмитро Пятничук); · Володимир Рій, срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед осіб з вадами слуху і мови (2450 очок, тренер Іван Балагутрак); · Ірина Волинець, бронзовий призер чемпіонату світу зі стрільби з лука в паралімпійських вправах (1150 очок, тренер Дмитро Садовий).
Тренери з олімпійських видів спорту: · Ігор Барна,заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з вільної боротьби; · Євген Боднарук,заслужений працівник фізичної культури і спорт України, заслужений тренер України з дзюдо; · Максим Кравченко, заслужений тренер України з вільної боротьби; · Дмитро Яремчук, заслуженийтренер України з легкої атлетики; · Михайло Перегінець, заслужений тренер України з легкої атлетики; · Олександр Пічугін, заслужений тренер України з фрістайлу; · Ярослав Коваль, тренер-викладач вищої категорії з кульової стрільби; · Сергій Батомункоєв, тренер-викладач вищої категорії з веслування на байдарках і каное; · Сергій Данилів, заслужений тренер України з боксу; · Василь Кондрат, заслужений тренер України з боксу; · Валерій Корсун, тренер-викладач першої категорії з дзюдо.
Тренери з неолімпійських та паралімпійських видів спорту: · Василь Оробець, заслужений тренер України з пауерліфтингу; · Олег Соловей, заслужений тренер України з таеквондо ІТФ; · Ярослав Соколенко, тренер вищої категорії з гирьового спорту; · Володимир Наконечний, заслужений тренер України з боротьби самбо; · Омелян Куцук, заслужений тренер України зі спортивного орієнтування; · Євгеній Єрузель, заслужений тренер України з легкої атлетики; · Володимир Антонець, заслуженийтренер України з легкої атлетики; · Дмитро Пятничук, тренер-викладач з легкої атлетики; · Дмитро Садовий, тренер-викладач зі стрільби з лука.
Спортсмени - ветерани: · Ярослав Соколенко, срібний призер чемпіонату світу, чемпіон IV літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту з гирьового спорту; · Віталій Слободян, срібний призер чемпіонату світу та чемпіонату України, чемпіон IV літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту з гирьового спорту; · Сергій Соколенко, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату України, чемпіон IV літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту з гирьового спорту; · Юрій Багайлюк, бронзовий призер чемпіонату світу з гирьового спорту; · Іван Файчак, бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон та срібний призер Кубка України, чемпіон IV літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту з легкої атлетики; · Катерина Долаврук, бронзова призерка чемпіонату Європи, чемпіонка IV літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту з плавання; · Ігор Костюк, срібний призер Кубка України, бронзовий призер чемпіонату України з лижних гонок та чемпіон і срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики; · Василь Кричун, чемпіон та срібний призер чемпіонату та Кубка України, срібний призер IV літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту з легкої атлетики. Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 1067
Рекомендовані статті
Коментарів ще не додавалось! |
РЕКЛАМАФОТОНОВИНИФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»
ВІДЕОНОВИНИЯку небезпеку несе генератор?
|
|||||||||||||||
РОЗСИЛКА НОВИН |