Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Сучасні чоловіки не плачуть, бо бояться, що туш потече

49,7% мешканців Івано-Франківської області вважає, що їхні квартири необхідно утеплити


22 Жовтня 2013 p.

49,7% мешканців Івано-Франківської області вважає, що їхні квартири необхідно утеплити. Такий результат був отриманий в ході соціологічного опитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг» на замовлення Асоціації енергоаудиторів. В середньому по Україні цей показник складає 51%.
«Близько 4,4 відсотків мешканців Івано-Франківської області планують утеплити свої будинки до кінця нинішнього року, ще 33,6 відсотків – протягом 2014-2015 років.

Близько 11,7 відсотків людей, у яких в квартирах взимку холодно, поки не мають фінансової можливості утеплити свої будинки», – сказав голова Асоціації енергоаудиторів Андрій Цибулько. За його словами, в цілому по Україні свої квартири у 2013 році збираються утеплити 5 відсотків опитаних, в 2014-2015 роках – 27% людей. Андрій Цибулько відзначив, що українці почали самостійно вирішувати питання утеплення житлового фонду, не чекаючи допомоги держави.

«Попит на утеплення квартир зростає. Утеплення дозволяє, щонайменше, зробити вдома тепліше, як максимум – економити за сезон 1-2 тисячі гривень на додатковому обігріві квартири електроприладами», – сказав президент Асоціації виробників пінопласту Роман Захаренков.

Він зазначив, що в нинішньому році темпи зростання обсягів ринку утеплення квартир пінопластом виявилися істотно вищими за прогнози. «Ми очікували, що в нинішньому році ринок утеплення житла пінопластом зросте на 5 відсотків і буде утеплено близько 40 тисяч квартир. Сьогодні ми бачимо, що ринок виріс на 15 відсотків, і свої квартири утеплили близько 44 тисяч сімей», – зазначив президент Асоціації виробників пінопласту України. Згідно з оцінками цієї організації, утеплення зовнішніх стін потребує кожен третій житловий будинок. Всього необхідно утеплити близько 74 тисяч житлових будівель із загальною площею фасадів більш 306 млн. квадратних метрів.

Голова Асоціації енергоаудиторів Андрій Цибулько відзначив, що сьогодні в Україні практично немає будівель, які можна було б назвати теплоефективними. «В середньому, кожен будинок втрачає близько 40% тепла через фасади – вікна і стіни», – сказав Андрій Цибулько. Голова Асоціації енергоаудиторів зазначив, що потенціал енергозбереження будинку тільки на 15% залежить від котельні, і на 85% – від здатності будинку утримувати тепло.

«Якщо дома випускають тепло, то скільки не замінюй котел, тепло буде використовуватися неефективно. Тому утеплення будинку – це не тільки зменшення енергоспоживання та підвищення рівня комфорту проживання, але й покращення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну його експлуатації і підвищення ринкової вартості», – зазначив голова Асоціації енергоаудиторів.

За словами Андрія Цибулько, державні програми, спрямовані на термомодернізацію житлового фонду, практично не фінансуються. «Зараз у держави немає коштів на комплексну термомодернізації житлових будинків, але вихід є, і багато людей вже самі його знайшли – це індивідуальне утеплення. Вони не чекають, поки держава прийде і допоможе, люди самоорганізуються і замінюють вікна, утеплюють фасади будинків, замінюють опалювальні системи і теплопункти. Такі немасштабні заходи вартістю 100-200 тис. грн. на будинок допомагають економити 10-15% витрат на опалення за сезон», – підкреслив голова Асоціації енергоаудиторів.

Довідка. Соціологічне опитування було проведено 9-16 вересня 2013 року центром «Соціальний моніторинг» на замовлення Асоціації енергоаудиторів. Було опитано 2007 осіб у всіх регіонах України.

Пресс-служба  Ассоциации энергоаудиторов


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 532
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців