Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


по аватарці зустрічають, по діалогу проводжають

Українські спецслужби не готові долати терористичні загрози – Радіо Свобода


12 Жовтня 2013 p.

Українські спецслужби не готові долати терористичні загрози – Радіо СвободаВибух на російсько-українському пункті пропуску «Бачівськ», активізація радикальних організацій і рухів, поширення нетерпимості у суспільстві – ці приклади свідчать, що Україна стоїть перед загрозою тероризму, стверджують фахівці. Як протидіяти екстремізмові, як запобігти тероризмові як крайньому вияву нетерпимості, міркували у Києві 10-11 жовтня учасники конференції ОБСЄ, - гворить Радіо Свобода
 
Київ обраний місцем проведення конференції недарма, зазначив постійний представник України при ОБСЄ Ігор Прокопчук: по-перше, цього року Україна головує в Організації, а по-друге, українці мають чим поділитися з колегами.
 
«У компетентних служб України є відповідний досвід антитерористичної діяльності, є антитерористичний центр, який функціонує при Службі безпеки України. І тут, звісно, є певні напрацювання, якими можна поділитися з колегами, як і врахувати досвід інших країн», – зазначив Прокопчук.
 
Щоправда, крім згаданого вище антитерористичного центру СБУ і віртуального антитерористичного центру міждержавного об’єднання ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова) Прокопчук не пригадав інших успішних напрацювань.
 
Тим часом  незалежні експерти зазначають, що спецслужби держави не готові долати терористичні загрози, що з ними уже зіштовхнулась Україна. Останній приклад – вибух на українсько-російському кордоні 4 жовтня на (пункті пропуску «Бачівськ»), де смертник підірвав себе, важко поранивши двох прикордонників.
 
У Дніпропетровську минулого року від закладених у сміттєві урни вибухівок потерпіли 27 осіб, серед них – 9 дітей.
 
Радикальні рухи vs терористичні організації
 
Небезпечними вважають експерти й активізацію радикальних організацій, серед яких  міжнародна політико-релігійна організація «Хізб ут-Тахрір». Цього тижня хізбам не вдалось провести міжнародний форум «Ісламський заклик на пострадянському просторі» у Сімферополі, на що вони відповіли мітингом протесту.
 
Керівник інформаційного офісу «Хізб ут-Тахрір» у Криму Фазил Амзаєв у розмові з Радіо Свобода назвав зрив конференції провокацією. За словами Амзаєва, у Криму влада «копіює» дії влади у Росії, де хізби заборонені як радикальна ісламістська організація.
 

«Останні півроку проти нас в АРК здійснюють провокації. Ми вважаємо, що метою цього є загнати нас у підпілля, зробити з нас таку організацію, яку влада «намалювала» у своїх засобах масової інформації. Але цього не станеться. Ми будемо публічними, будемо працювати, не виходячи поза межі українського законодавства», – пообіцяв Амзаєв.
 
Речниця СБУ Лада Сафонова підтвердила Радіо Свобода, що «Хізб ут-Тахрір» не належить до екстремістських організацій і, за даними спецслужби, досі діяла у правовому полі України. За словами Сафонової, СБУ не має претензій до хізбів.
 
Експерт міжнародного центру «Миротворча Чорноморська місія» Сергій Данилов зазначив, що в Україні не стільки релігійний екстремізм, скільки соціальна несправедливість і корупція може штовхнути людину на скоєння теракту. Не менш небезпечним є небажання влади вести діалог із національними громадами, вважає експерт.
 

«Проблеми з ідентичністю або ідентичностями мають конфліктний характер і можуть викликати екстремальні форми протесту. Не менш небезпечні і спроби влади, насамперед у Криму, роз’єднати кримськотатарський народ», – каже Данилов.
 
ООН і ОБСЄ разом протидіють тероризмові
 
Експерти Організації з безпеки і співробітництва у Європі на конференції у Києві зазначили, що треба налагоджувати міжетнічний, міжрелігійний діалог усередині країн-членів ОБСЄ. Це дозволить ефективніше протидіяти суспільному екстремізмові і нетерпимості, які слугують джерелом тероризму. При цьому не можна порушувати права людини в ім’я зміцнення безпеки, зазначають представники ОБСЄ.
 
А за місяць у Києві відбудеться ще одна конференція з боротьби з тероризмом: під егідою ООН та ОБСЄ працюватимуть експерти, які вивчають проблематику нелегальної торгівлі зброї і потрапляння зброї масового знищення у руки терористів. Цю інформацію оприлюднив постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв.

Джерело: Радіо Свобода


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 745
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців