Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Якщо боїшся — не говори; якщо сказав — не бійся

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток громадянського суспільства: духовність і право»


3 Жовтня 2013 p.

У с.Гута (Богородчанський район) на базі Державної організації “Резиденція “Синьогора” відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток громадянського суспільства: духовність і право».

У конференції взяли участь Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Мадіна Джарбусинова, Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, а також понад 100 експертів та громадських активістів з різних країн.

Учасники зустрічі обговорили, як залучити усіх небайдужих до розбудови громадянського суспільства, поділилися досвідом налагодження співпраці між урядом та громадськими організаціями у своїх країнах.

«Ми сьогодні розглядаємо діалог з інститутами громадянського суспільства як один з пріоритетних напрямків розвитку громадянського суспільства. Тому приділяємо значну увагу співпраці з ними. Громадськість завжди брала активну участь як в роботі Державної реєстраційної служби України, так і в роботі інших органів державної влади. При Державній реєстраційній службі ефективно працює Громадська рада. Саме завдяки співпраці з громадськістю ми сьогодні можемо змінювати законодавство, покращувати його, щоб надати можливість усім бажаючим створювати громадські об’єднання», - зазначив Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

 

На конференції піднімалися питання реалізації нещодавно прийнятого Закону України «Про громадські об’єднання», який регулює реєстрацію та функціонування організацій громадянського суспільства.

Підсумки конференції буде використано у підготовці коментарів до Закону України «Про громадські об’єднання», а також для розробки рекомендацій щодо вдосконалення Реєстру громадських об’єднань в Україні.

«Проекти і пропозиції з боку органів влади в Україні є досить вагомим наміром здійснити зміни в країні і в областях, де працює ОБСЄ, відповідно до програми розвитку України та у відповідності до міжнародних стандартів, зокрема, європейських. І тому хочу наголосити, що прагнення реформувати ту чи іншу сферу відбуваються не тому, що Україна напередодні Вільнюського саміту, а тому, що в країні сильний рух по привнесенню міжнародних механізмів, загальновизнаних стандартів, в першу чергу європейських, над цим працює наша організація, над цим працює Рада Європи. Це реальність українського життя. І дуже важливо підкреслити, що рушійним механізмом у прагненні до міжнародної, європейської інтеграції є громадянське суспільство», – розповіла Координатор проектів ОБСЄ в Україні Мадіна Джарбусинова.

Представники українських громадських організацій та органів державної влади тісно співпрацюватимуть у рамках проекту ОБСЄ для спільної розробки коментарів та рекомендацій.

Дводенний захід організовано Державною реєстраційною службою України, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Головним управлінням юстиції в Івано-Франківській області.

Запрошені доповідачі зі Сполученого Королівства, Нідерландів, Грузії та Російської Федерації.

Також варто відзначити, що цього року Україна вперше головує в ОБСЄ та готується до Саміту Східного партнерства у Вільнюсі, проведення якого заплановано на листопад 2013 року. Поряд з іншими пріоритетами головування наша держава мала намір приділяти увагу питанням захисту фундаментальних прав і свобод людини на просторі ОБСЄ та залученню громадянського суспільства для досягнення цілей Організації.

За результатами проведеної конференції прийнято Резолюцію.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 499
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців