Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


по аватарці зустрічають, по діалогу проводжають

Сайт регіонального центру оцінювання не витримав навантаження?


5 Червня 2013 p.

Сайт test.if.ua - Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти не працює. Тих майбутніх абітурієнтів, які сьогодні зранку вирішили перевірити, чи вони нічого не забули перед проведенням тестуванням, очікував неприємним сюрприз при введенні адреси в Інтернеті test.if.ua. Сайт не працює. Напис на екрані (дв. фото ліворуч) повідомляє, що "Помилка при встановленні з'єднання з базою даних".

Івано-Франківський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:

 

Чернівецька область;
Закарпатська область;
Тернопільська область;
Івано-Франківська область.

Нагадаємо, 5 і 6 червня відбудуться дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Оскільки результати ЗНО з української мови і літератури мають надаватися абітурієнтами для вступу на усі напрями навчання у вищих навчальних закладах країни, для складання тестів з української традиційно реєструється найбільша кількість учасників. Цього року для проходження тестування зареєстровано 315 858 учасника, які складатимуть тести впродовж двох сесій.

Протягом 180 хвилин учасникам ЗНО з української мови і літератури необхідно буде розв’язати 61 тестове завдання. Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання та виконується у бланку відповідей Б. Орієнтовний обсяг власного висловлювання – 1 сторінка (200-250 слів).

Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту, складає 107 тестових балів. Виконання завдання з розгорнутою відповіддю оцінюватиметься від 0 до 20 тестових балів.

Кожна сесія ЗНО розпочинатиметься об 11 годині, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. Учасникам необхідно звернути увагу на дату проведення зовнішнього оцінювання та адресу пункту тестування, що вказані у запрошенні-перепустці для участі у ЗНО. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та інструкцій фахівців, які організовують та проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланків відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Враховуючи те, що порядком проведення ЗНО передбачена можливість отримання власного зошита із тестовими завданнями після завершення тестування, радимо учасникам тестувань скористатися наданою можливістю.

Отримання тестового зошита після участі у тестуванні надасть можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями. Отримати тестовий зошит із власними записами абітурієнти мають право протягом 30 хвилин після завершення тестування.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з алгоритмом написання, методичними порадами та критеріями оцінювання власного висловлювання, а також іншими особливостями тесту ЗНО з української мови і літератури у 2013 році.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 960
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців