Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Якщо боїшся — не говори; якщо сказав — не бійся

Янукович домовився про участь у Митному союзі - Радіо Свобода


30 Травня 2013 p.

Янукович домовився про участь у Митному союзі - Радіо СвободаПрезиденти країн Митного союзу погодилися надати Україні статус спостерігача, повідомив в Астані президент Віктор Янукович. В Росії вже заявляють, що це рішення унеможливлює підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Водночас, українські парламентарі, а також експерти заперечують ці заяви, але відзначають, що остаточного тексту відповідного меморандуму ще немає, тому ніхто не може гарантувати, що там не з’являться норми, які справді стануть на заваді євроінтеграції, - говорить Радіо Свобода.
 
Меморандум про надання Україні статусу спостерігача в Євразійській економічній комісії, яка є виконавчим органом Митного союзу, буде підписаний у Мінську в п’ятницю, 31 травня. Про це повідомив президент України Віктор Янукович журналістам після зустрічі з президентами Росії, Білорусі та Казахстану, яка проходила в Астані.
 
«Меморандум про участь України в роботі Митного союзу буде підписаний найближчими днями на саміті СНД. В цьому меморандумі буде визначено статус України, можливість представника нашого уряду працювати у комісії Митного союзу і президента України, за запрошення ради президентів Митного союзу, брати участь у цій роботі», – заявляє Янукович.
 
Росія сподівається, що Україна, одержавши статус спостерігача в Євразійській економічній комісії, оцінить переваги Митного союзу. Про це сказав перший віце-прем'єр уряду Росії Ігор Шувалов. При цьому він відзначив, що країни, які планують створити Євразійський союз, повністю відкриються для України, і вона зможе брати участь у всіх дискусіях і вносити свої пропозиції.
 
У свою чергу радник президента Росії Сергій Глазьєв заявив, що рішення України про відновлення участі у євразійській економічній інтеграції несумісне з європейською інтеграцією, зокрема, з підписанням угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
 
«Дії, які заважатимуть євроінтеграції, будуть державним переворотом»
 
Утім, ці заяви можна вважати намаганням видати бажане за дійсне, відзначив у коментарі Радіо Свобода член парламентського комітету у закордонних справах, депутат від УДАРу Володимир Куренной.

«Я не розумію, що таке Митний союз, бо це до кінця ще не відома організація, з точки зору міжнародного права. А з іншого боку, будь-які дії, які будуть заважати реалізації курсу України на європейську інтеграцію, будуть державним переворотом. У нас є закон «Про засади зовнішньої політики», який чітко і однозначно говорить про те, що єдина можлива зовнішня політика – це євроінтеграція. Все інше – це політичні ігри», – наголошує Куренной.

У Митному союзі рішення приймаються Росією, в інтересах Росії – Палій
 
Зазвичай статус спостерігача у міжнародній організації не є перепоною до участі в інших міждержавних об’єднаннях, водночас, російська сторона зацікавлена стримувати євроінтеграцію України, нагадує експерт із міжнародних питань Олександр Палій. Відтак, за його словами, в обмін на незначні преференції Україна може отримати лише небезпеки.

«У Митному союзі не вирішує нічого не лише спостерігач, не вирішують нічого Казахстан з Білоруссю. Всі рішення там приймаються Росією, в інтересах Росії. Тому Україна отримала лише одне: можливість дізнаватися своєчасно, яку чергову проблему готують для України наші стратегічні партнери. Цим позитиви обмежуються. А негативи – це загроза, що в ті документи вставлять такі речі, які теоретично можуть зашкодити інтеграції до Європейського союзу», – зазначає Палій.
 
Крім того, Олександр Палій зауважує, що статус спостерігача у Митному союзі для України потрібен владі у першу чергу для звітування перед орієнтованими на Росію виборцями.
 
Раніше керівник головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента України Андрій Гончарук заявив, що країна повинна знаходити баланс у відносинах як із Митним союзом, так і з Європейським Союзом.

Джерело: Радіо Свобода


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 687
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців