Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Що потрібно знати військовослужбовцям для захисту своїх прав!
У воєнний час потреба військовослужбовців у якісній і вчасній правовій допомозі зростає. Особливо вона потрібна...
23.5.2023, 11:17
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Можеш вбити мене, але свобода — безсмертна

В Івано-Франківську відбувся IV Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»


26 Грудня 2011 p.

Цей фестиваль дуже вирізняється з-поміж значної кількості музичних конкурсів, адже його учасниками є обдаровані діти-сироти, діти із неповних і неблагополучних сімей, вихованці дитячих будинків та інтернатних закладів, діти із багатодітних і малозабезпечених сімей, а також діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків. Унікальність „Мистецького храму” і в тому, що це єдиний фестиваль в Україні, який не вимагає від учасників жодних грошових внесків. Більше того, оргкомітет фестивалю забезпечує учасників безкоштовним проживанням, харчуванням, організовує для них цікаві та пізнавальні екскурсії.

Ідея допомагати реалізувати себе на сцені обдарованим дітям, які не мають фінансової можливості відвідувати різні музичні фестивалі, записувати професійні фонограми та й, зрештою, придбати красиві концертні костюми, виникла у заслуженого артиста України Ярослава Борути вже давно. Саме тому він і заснував новий музичний фестиваль, що одразу набув статусу Всеукраїнського, а також створив благодійний фонд «Мистецький храм», який покликаний допомагати соціально-незахищеним дітям.

Цьогорічна географія «Мистецького храму» значно зросла, його учасниками стали обдаровані діти з 15 областей України. Зокрема на фестиваль приїхало багато юних талантів із Східної України, а саме з Донецька, Дніпропетровська, Херсона.

Оцінювали молодих виконавців відомі митці – народний артист України Павло Дворський, заслужений діяч мистецтв України, композитор Володимир Домшинський, заслужений артист України, скрипаль Олег Кульчицький, популярний український співак Василь Лазарович, а також гості „Мистецького храму” – співорганізатор фестивалю Президент „Фонду волонтерів України” Тимофій Нагорний та спеціальний гість фестивалю Міка Ньютон.

«На Прикарпатті та у Івано-Франківську роблять багато гарних мистецьких благодійних справ. Мені приємно вперше очолювати журі на фестивалі «Мистецький храм» і я просто вражений підготовкою учасників. Це діти, які справді закохані в мистецтво. Впевнений, усі учасники будуть задоволені тим, що приїхали на це музичне свято, що побували у Івано-Франківську, відчули теплий прийом», – розповідає народний артист України Павло Дворський.

Президент «Фонду волонтерів України» Тимофій Нагорний називає «Мистецький храм» серйозною площадкою для об’єднання країни. Він запевняє – дуже важливо допомагати талановитим дітям проявити себе. «Ми допоможемо учасникам фестивалю і з записом фонограм, і з можливістю співпраці з професійними композиторами та аранжувальниками», – каже Тимофій Нагорний.

Під час гала-концерту, який відбувся 21 грудня в приміщенні Івано-Франківського облмуздрамтеатру, усі учасники фестивалю отримали цінні подарунки від спонсорів фестивалю. Серед призів – хутряні вироби, ювелірні прикраси, цифрові фотоапарати, нетбуки, сертифікати на покупки товарів у провідних магазинах одягу, солодощі, набори канцтоварів, м’які іграшки та портативні спікери.

Вже вдруге генеральним меценатом фестивалю стала дизайн-студія Марії Волосовської, а це означає, що „Мистецький храм” уже може похвалитися постійними друзями, які допомагають дітям.

А володарем цьогорічного гран-прі «Мистецького храму» став десятирічний Олег Баранов з Дніпропетровська. Цей хлопчик був наймолодшим учасником фестивалю і просто вразив журі, виконавши пісню про січових стрільців.

Уже наступного ранку після гала-концерту учасники фестивалю поїхали на відомий туристично-розважальний комплекс „Буковель”, щоб помилуватися красою зимових Карпат.

Свято закінчилося, проте уже наступного року «Мистецький храм» знову запросить до Івано-Франківська талановитих дітей та молодь. Адже Президент фестивалю Ярослав Борута переконаний – дітям потрібно допомагати завжди.

Любов Загоровська


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 1225
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Червень
2023
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців